Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.04.2011 22:01:26 

MY DREAM

Novinky

  

 

  Jar nám prišla a sňou aj nové prírastky do ovčieho stáda. Su krásne životaschopné a Glenyske sa páčia.

  http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/ovecky-belicky/

  

      

    Nejaké fotky zo zimného  psieho šantenia.

  http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/psi,_zima_2010,_tank/

 

 

 

 

 

 Zima a s ňou aj akcia na Donovaloch na ktorú sme sa boli pozrieť. Počasie nám zo začiatku neprialo bolo     zima a fučalo no neskôr sa vyjasnilo a svietilo nám slniečko. Psíci sa nám vybehali a mi sme nafotili            krásne fotky.

    http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/donovaly/ 

  

 

 

 

    20.-21.11. sa konala medzinárodná výstava psov v Nitre. S Glenyskou sme boli prihlaseni a chceli sme sa        zúčastniť no choroba nám to prekazila . Za to Airine z Pouchova dostala v sobotu V1 CAJC a v nedeľu          VD. Gratulujeme k úspechu.

        http://chico.wbl.sk

 

 

 

 

     S Glenyskou sme sa zúčastnili na seminári pasenia oviec v Pliešovciach.  Išlo jej to veľmi dobre, nabrali       sme nové skúsenosti a nové známosti. Foto nájdete tu :

       http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/Pliesovce/

 

 

 

    Do školy k nám zavítali záchranári a spravili nám pár ukážok. Glenysku to chytilo...však čo by nespravila     pre loptičku tak sme sa potom zúčastnili tréningu, ako vždy Glenyske to išlo super a dúfame že pôjdeme       ešte na takéto tréningy .Foto nájdete tu :

     http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/zachranari/

 

    

 

 

       Po dlhej dobe aktualizácia, prišla jeseň a s ňou aj škola , tak sme sa s Glenyskou vrátili naspäť. Hneď sa        privítala s Airinkou a Anetkou. Foto nájdete tu :

         http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/jesen_v_skole/

    

 

 

     17.8.- do nášho stáda ovečiek pribudol nový člen je to plemenný baran, ktorý bude tatom našich                    budúcich jahniatok . Je krásny a tie rohy,uznajte sami. 

 

 

 

     2-5.8.- nás prišla navštíviť Dominika s Airinkou. Glenyska bola veľmi rada, baby sa vyšantili,  vyhrali a       určite sa tešia už do školy. Fotky nájdete tu:

          http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/Airine_u_nas/

 

 

        7-10.6- sme strávili na cvičáku kde sme  poctivo cvičili a pripravovali na skúšku BH, išlo nám to dobre      aj Glenyske aj Airinke. Ked že bolo pekné slnečné počasie poobedia sme využili a boli sme si zaplávať v      štrkovke . Fotky nájdete tu:

       http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/Cvicak/

 

 

 

 

        4.6.- sme sa zúčastnili celoštátnej výstavy v Senci aj napriek tomu, že sme neboli v dobrej výstavnej        kondícii a ešte aj na krku sme boli vyholený , napriek tomu sme dostali známku veľmi dobrý 3. V triede        nás  bolo málo, traja. Posudzovala nás Gabriela Ridarčíková. Na tejto výstave dostala Airinka výborný        prvý s titulom CAJC. Gratulujeme. Fotky nájdete tu: 

      http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/senec/

 

           

         

        29.5.- Po dlhej dobe aktualizácia aj to nie moc dobrá. Glenyska nám ochorela celá nám spuchla v                oblasti krku a líc. Boli sme u veterinára a ten povedal, že buď má tam abces alebo horší prípad zapálenú      slinnú žľazu(to by musela ist na operáciu a vybrali by jej ju) no tak nám nasadil antibiotiká, ktoré                užívame a mastíme masťou. Pomaly sa jej to scvrkáva a vstrebáva , tak sme veľmi radi. No však sme v            oblasti krku vyholený takže nám to marí plány ísť na seneckú výstavu, ale aspoň sme skoro zdraví.

 

 

  

17.5.- Bol krásny slnečný deň tak sme to aj využili. Trošku sme popásli ovečky ale len trošku a poriadne sme sa vybehali. Foto nájdete tu:

www.lienka929.rajce.net/Krasnyden

 

13.5.- K našemu stádu ovečiek nám pribudol jeden prírastok baranček Marián:)

         

 

- V škole sme mali prax , takže naše psíky sa riadne vybehali a vylietali. Foto nájdete Tu:

http://thebestdogs.rajce.idnes.cz/8.4._-_vylet_na_Strkovku/

http://nelin.rajce.idnes.cz/Prax_08.04.2010/

 

- Do našej školskej svorky nám pribudol nový prírastok a je to mála Anett Liberra Rybecký dvor Bona. Je to americký bulldog a je veľmi zlátá. Uvidíme akého psíka z nej Eliška vychová.

 

        

 

- Je jar a s tým spojené teplé počasie. Aj naším ovečkám bolo už teplo tak sme im upravovali frizúry.

                            

 - Glenyska nám 2. apríla oslávila svoje prvé narodeniny prajem jej všetko najlepšie kopec  zábavy  a veľa zdravia a nech sa jej v živote darí a prajem všetko najlepšie aj jej sestričkám.

 

 

-Glenyska má už 11 mesiacov už je veľká baba tak sme to boli osláviť prvou jarnou prechádzkou.

 

 

 Chovateľská stanica Rybecký dvor Bona ponúka na predaj šteniatka Americký Buldog s PP

                                                     www.am-bolldog.wgz.cz

 

 

 -Pridané nové fotky zo zimi a prechádzka Blahovo:

 http://lienka929.rajce.idnes.cz/Blahovo/ 

 

- 23-24.1. sa konala MVP Trenčín na ktorej sme sa zúčastnili .Boli sme v triede mladých a mali sme veľkú konkurenciu. Posudzoval nás pán rozhodca Ing. Tibor Havelka , dostali sme veľmi dobrý .

 

- Blížia sa k nám Vianoce a tak Vám chceme zaželať

Šťastné a veselé Vianoce a šťastný nový rok

 

- 6.-5.12 sa konala výstava v Nitre na ktorej sme sa zúčastnili.Na prvý krát to nedopadlo až tak zle síce Glenys bola trochu nervózna tak ako aj jej panička ale zvládli sme to.Dostali sme znáímku veľmi nádejný tretí.Sme spokojné a tešíme sa na ďalšiu výstavu. foto je  na rajče.

 

 

 

-Pár foto zo školy na www.lienka929.rajce.net

 

-Blíži sa pomaličky ale isto zima a s ňou aj vístava v Nitre, tak sme sa rozhodli že sa prihlásime.Uvidíme ako dopadneme.

 

-Začal školský rok a spolu s Glenyskou sme išli do školy.Našla si nových kamarátov a veľmi sa jej tam pači.Foto doplním neskôr

 

- Dňa 19.-20. septembra sa konali v Libhošti majstrovstvá ČR v pasení collecting stylu1-3, tak sme sa vybrali na vílet s Glenyskou, v sobotu sa behalo HWT a IHT1-3 stretli sme tam chovateľov z chovateľskej stanice MINTAKA z ktorej  máme Glenys:D BOli veľmi radi ze nas vidia a pochvalil Glenysku ze je už veľká a pekná. Preteky boli perfektné niečo som sa podučila a Glenys spoznala nových psíkov:D Fotky nájdete tu:

http://blackyandwhite.rajce.idnes.cz/leto_2009/

 

 

- Glenyska nám už pomaly prestáva krívať, tak začíname s tréningom pri ovečkách nesmierne sa jej páčia

 

- Prišla nás navštíviť Doňa aj so svojim malým bábätkom v Ľutove foto vo fotoalbume

 

- Boli sme u veterinára, a spravil nám rontgen našťastie nemá nič zlomené iba nejake tie šlachy natrhnuté a natiahnuté, dal nam lieky tak sa liečime a má 3 týždne väzenie, ale povedal nám aj pozitívnu správu, že máme zatiaľ ukážkové kíbiky hlboko zasadené a že ak sa nejak nepoškodia tak by mali byť také dobré

 

- Vidím to tak, že budeme musiet ist na rontgen lebo má asi naštiepenu panvovú kosť

 

- Glenyska si buchla nohu a krivka:(

 

- Všetky tri baby boli na prázdninách v Ľutove, kde sa poriadne vybláznili a vybehali

 

-Boli sme spolu 2 týždne v škole kde si Glenyska našla kamárátov foto vo fotoalbume

 

-Tak ako sa na začiatok patrí mala zoznamovanie, dopadlo veľmi dobre

 

 

-Máme nový prírastok, konečne dlho vytúžená Glenyska  

 

 
TOPlist